Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση τους. Περισσότερες Πληροφορίες
Επιλέξαμε για εσάς:
Book of the Week
Ακύρωση Φίλτρων
Από:
Χαρακτηριστικά
Υποκατηγορία 2
Υποκατηγορία 1
Γλώσσα
Είδος
Σειρά
Κατάλληλη Ηλικία
Ημερομηνία πρώτης έκδοσης
Συγγραφέας

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ

Νέες Κυκλοφορίες Βιβλίων - Best Sellers

 

Βρες εδώ όλα τα καινούργια βιβλία στις καλύτερες τιμές!

 

 

 

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
MYTHOS: A RETELLING OF THE MYTHS OF ANCIENT GREECE PB B -9781405934138 - PENGUIN -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"The Greek Myths retold . . . ___________ No one loves and quarrels, desires and deceives as boldly ..
11,44€ 10,19€
THE WIFE BETWEEN US PB -9781509842834 - PAN MACMILLAN -10% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"A New York Times top-ten bestseller. 'A fiendishly clever thriller in the vein of Gone Girl and The..
12,70€ 11,39€
THE GREEK ESCAPE -9781509838110 - PAN MACMILLAN -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"A scorching summer novel, set on a lush Greek island, The Greek Escape by bestselling author Karen ..
11,01€ 9,79€
THE PEOPLE IN THE TREES PB -9781509892983 - PICADOR -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"The stunning debut novel, from the author of A Little Life. It is 1950 when Norton Perina, a young ..
11,44€ 10,19€
QUICKSAND PB -9781471160356 - SIMON & SCHUSTER -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"Winner of the 2018 Petrona Award 2018 for the Best Scandinavian Crime Novel of the Year Is this tee..
11,01€ 9,79€
THE PILLARS OF THE EARTH PB -9781509886067 - PAN MACMILLAN -10% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"A spellbinding epic tale of ambition, anarchy, and absolute power set against the sprawling medieva..
12,70€ 11,39€
Η ΑΝΑΔΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑΣ "ΨΥΧΙΚΗ ΝΟΣΟΣ" ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ - 9786185110475 - ΤΟΠΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Ψυχικές ασθένειες - Ιστορία!Τόπος - ΚΑΡΑΒΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Η ..
9,00€ 8,10€
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2019, ΠΕΡΙ ΥΠΟΜΟΝΗΣ - 9786185141486 - ΙΑΝΟΣ - Nέο! -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Ημερολόγια!Ιανός - - Ημερολόγιο 2019, Περί υπομονής - - Το..
5,55€ 5,00€
jfbvjbvjbjbvtjbnvjtbgtbgtjbntjbnjtnbtjbgtjnbtjnbtjnbtjnbtjnbjtnbjtnbjtnbjtnbjtnbtbntjnbtnbtnbtjkbnjktbntjbntntojbn