Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση τους. Περισσότερες Πληροφορίες
Ακύρωση Φίλτρων
Από:
Χαρακτηριστικά
Υποκατηγορία 2
Υποκατηγορία 1
Γλώσσα
Είδος
Σειρά
Κατάλληλη Ηλικία
Ημερομηνία πρώτης έκδοσης
Συγγραφέας
Επιλέξαμε για εσάς:
Book of the Week

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ

ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ

Νέες Κυκλοφορίες Βιβλίων - Best Sellers

 

Βρες εδώ όλα τα καινούργια βιβλία στις καλύτερες τιμές!

 

 

 

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
MYTHOS: A RETELLING OF THE MYTHS OF ANCIENT GREECE PB B -9781405934138 - PENGUIN -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"The Greek Myths retold . . . ___________ No one loves and quarrels, desires and deceives as boldly ..
11,44€ 10,19€
THE WIFE BETWEEN US PB -9781509842834 - PAN MACMILLAN -10% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"A New York Times top-ten bestseller. 'A fiendishly clever thriller in the vein of Gone Girl and The..
12,70€ 11,39€
THE GREEK ESCAPE -9781509838110 - PAN MACMILLAN -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"A scorching summer novel, set on a lush Greek island, The Greek Escape by bestselling author Karen ..
11,01€ 9,79€
THE PEOPLE IN THE TREES PB -9781509892983 - PICADOR -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"The stunning debut novel, from the author of A Little Life. It is 1950 when Norton Perina, a young ..
11,44€ 10,19€
QUICKSAND PB -9781471160356 - SIMON & SCHUSTER -11% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"Winner of the 2018 Petrona Award 2018 for the Best Scandinavian Crime Novel of the Year Is this tee..
11,01€ 9,79€
THE PILLARS OF THE EARTH PB -9781509886067 - PAN MACMILLAN -10% Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
"A spellbinding epic tale of ambition, anarchy, and absolute power set against the sprawling medieva..
12,70€ 11,39€
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - 9786180316520 - ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Μαθηματικά - Σπουδή και διδασκαλία (Στοιχειώδης)!Μεταίχμιο -..
17,70€ 15,93€
ΣΕ ΕΙΔΑ - 9786180315363 - ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ - MACKINTOSH CLARE -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Αγγλική πεζογραφία - Μυθιστόρημα!Μεταίχμιο - MACKINTOSH CLAR..
18,80€ 16,92€
Η ΑΝΑΔΥΣΗ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑΣ "ΨΥΧΙΚΗ ΝΟΣΟΣ" ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ - 9786185110475 - ΤΟΠΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Ψυχικές ασθένειες - Ιστορία!Τόπος - ΚΑΡΑΒΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Η ..
9,00€ 8,10€
2651 ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑΣ - 9786180316131 - ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ - ΝΤΕΚΑΣΤΡΟ ΜΑΡΙΖΑ -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Ελλάς - Ιστορία - 1967-1974!Μεταίχμιο - ΝΤΕΚΑΣΤΡΟ ΜΑΡΙΖΑ - 2..
15,50€ 13,95€
FACTFULNESS - 9786185111939 - ΚΑΤΟΠΤΡΟ - ROSLING HANS -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Επιστήμη!Κάτοπτρο - ROSLING HANS - Factfulness - Δέκα λόγοι ..
28,00€ 25,20€
WWW.PLATON.ORG - 9789606151347 - ΑΡΜΟΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΡΕΧΛΗ ΖΩΗ -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Πλατωνική φιλοσοφία - Ερμηνεία και κριτική!Αρμός - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥ..
18,00€ 16,20€
ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ - 9789606055119 - ΔΙΟΠΤΡΑ - CLAYBOURNE ANNA -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Ανατομία Ανθρώπινη - Βιβλία για παιδιά!Διόπτρα - CLAYBOURNE ..
14,35€ 12,92€
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ - 9789601668970 - ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΤΑΚΗ - ZUCCA SYLVIA -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Ιταλική πεζογραφία - Μυθιστόρημα!Εκδόσεις Πατάκη - ZUCCA SYL..
19,90€ 17,91€
ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ - 9789604269631 - ΙΩΛΚΟΣ - ΚΑΖΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ -10% Κατόπιν Παραγγελίας *
Ένα βιβλίο που ξεχωρίζει στην κατηγορία Νεοελληνική πεζογραφία - Μυθιστόρημα!Ιωλκός - ΚΑΖΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ..
15,00€ 13,50€
jfbvjbvjbjbvtjbnvjtbgtbgtjbntjbnjtnbtjbgtjnbtjnbtjnbtjnbtjnbjtnbjtnbjtnbjtnbjtnbtbntjnbtnbtnbtjkbnjktbntjbntntojbn