Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση τους. Περισσότερες Πληροφορίες
Το aR-shop είναι το "Εκπτωτικό Ηλεκτρονικό Βιβλιοπωλείο"
50.000 βιβλία & 3.500 αξεσουάρ σε απίστευτες τιμές χονδρικής
Σε συνδυασμό με άψογη προσωπική και γρήγορη εξυπηρέτηση

: THRE NOVELS PB -9780241965962 - HAMISH HAMILTON

-20% : THRE NOVELS PB -9780241965962 - HAMISH HAMILTON

Το aR-shop είναι ένας ασφαλής διαδικτυακός χώρος αγορών

  • Προβολές: 15
  • Κατασκευαστής: HAMISH HAMILTON
  • Κωδικός Προϊόντος: 2369
  • Πόντοι Ανταμοιβής: 29
  • Διαθεσιμότητα: Παράδοση σε 1-3 ημέρες *
  • 23,85€
  • 19,09€
  • Πόντοι Ανταμοιβής: 2385

Διαθέσιμες Επιλογές

 

το προσφέρει
τα χαμηλότερα Έξοδα Αποστολής

(από 0€ έως 1,99€)
Δες αναλυτικά

Three novels by Cesar Aira combines three short novels by the cult Argentinian writer in one beautifully designed box set. Irreverent, playful, provocative and prolific, Argentinian author Cesar Aira has written over seventy books and has been acknowledged internationally to be one of the most original and provocative authors in world literature. Collected here are three of his novellas, to be published for the very first time in the UK. In Ghosts, an immigrant worker's family are squatting on the haunted construction site of a luxury condominium building. All of the workmen and their families see the ghosts which float around the place, but one teenage girl's interest in them becomes so intense that her mother realizes her life is in the balance. An Episode in the Life of a Landscape Painter tells of a point in the life of German painter Johann Moritz Rugendas, when he visits Latin America to paint its spectacular landscapes. There, a strange episode interrupts his trip and irreversibly marks him for life. And in The Literary Conference, a young translator called Cesar Aira travels to a literary conference, intent on world domination . . . Praise for Cesar Aira: 'Once you've started reading Aira, you don't want to stop' Roberto Bolano 'Aira is firmly in the tradition of Jorge Luis Borges and W. G. Sebald' Los Angeles Times Cesar Aira was born in Coronel Pringles, Argentina, in 1949, and has lived in Buenos Aires since 1967. One of the most prolific writers in Argentina, Aira has published more than seventy books.

Λέξεις Κλειδιά: 9780241965962 : thre novels pb -9780241965962 - hamish hamilton : Thre Novels Pb -9780241965962 - Hamish Hamilton harper collins Harper Collins cesar aira Cesar Aira

* Η διαθεσιμότητα εξαρτάται από την ύπαρξη επαρκούς στoκ στον εισαγωγέα.
Attribute
Υποκατηγορία 1 NON FICTION
Αρχική Τιμή 23,85
Γλώσσα ΑΓΓΛΙΚΑ
Έκπτωση % 20,20
Συγγραφέας CESAR AIRA
Ημερομηνία πρώτης έκδοσης 2013
Σελίδες 336
ISBN 9780241965962
Άλλο * Διευκρινήσεις Διαθεσιμότητας: Υπό την προϋπόθεση ύπαρξης επαρκούς στοκ στον εκδότη ή εισαγωγέα, τα βιβλία είναι διαθέσιμα στο κατάστημα εντός των αναφερομένων ορίων. Για αποστολή μέσω courier, 2-3 εργάσιμες ημέρες

Γράψτε μια αξιολόγηση

Σημείωση: η HTML δεν επεξεργάζεται!
    Κακή           Καλή
Captcha

Ετικέτες: NON FICTION, VARIOUS WRITERS, HAMISH HAMILTON, ΑΓΓΛΙΚΑ

Είπαν για εμάς:
Μεγάλη ποικιλία, ασυναγώνιστες τιμές και άμεση εξυπηρέτηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
- Ειρήνη Καλογεροπούλου - 7/4/2019
Άριστη και γρήγορη εξυπηρέτηση, άψογη επικοινωνία! Μπράβο σας, συνεχίστε έτσι!!!!!
- Vaki Bouloukou - 6/6/2019
Άψογοι επαγγελματίες απο καθε άποψη!Μετά απο αρκετές παραγγελίες μπορώ να πω πως ειναι οι Καλύτεροι με διαφορά!
- ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - 6/12/2018